Penzion - Ubytovna Sport

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
U Stadionu 157, Beroun 26601

Penzion - ubytovna SPORT se nachází v centru města Beroun. Nabízí ubytování pro muže a není vhodná pro ženy nebo ženy s dětmi. Naším cílem je nabídnout hostům kvalitní a pohodlné ubytování za rozumné ceny. Velmi dbáme na čistotu, pokoje se uklízí každý všední den. 
Penzion je umístěn v blízkosti sportovního areálu TJ LOKOMOTIVA BEROUN, který nabízí široké spektrum sportovního vyžití. Nachází se zde dva squashové kurty, fitness, tenisová hala, kurt na beachvolejbal, badminton, umělá tráva, sauna, bowling, hřiště pro děti, venkovní posilovna aj.  
Plavecký bazén a zimní stadion je cca 200 m od penzionu.
Parkování je možné u penzionu, kapacita parkoviště je 25 automobilů za cenu 20,- Kč/den. Nejbližší veřejné parkoviště je vzdáleno cca 3 minuty chůze od penzionu.
Snadné spojení do hl. m. Prahy umožňuje autobusová a vlaková doprava. Zastávky jsou vzdálené cca 5 minut chůze od penzionu.
Beroun je výchozím bodem pro mnoho výletů do okolí, navštívit můžete např. hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, chráněnou krajinnou oblast Český kras, cyklisté mohou využít několik cyklostezek (nabízíme možnost úschovy kol) atd. 
Ubytování lze provádět pondělí – pátek v době od 17:00 do 20:00h. Ubytovna je jen pro muže a není vhodná pro ženy nebo ženy s dětmi.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Penzion - Ubytovna Sport On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový + př. - penzion
Jednolůžkový - penzion
Dvoulůžkový - penzion
Apartmán - dvoulůžkový
Třílůžkový - ubytovna
Třílůžkový - Selská jizba
Třílůžkový - penzion
Třílůžkový + př. - penzion
Apartmán - byt
Dvoulůžkový + př. - penzion
Třílůžkový + př. - ubytovna
Třílůžkový - šatny přízemí
Apartmán - třílůžkový
Čtyřlůžkový - ubytovna

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion - Ubytovna Sport Pokoje

Penzion - ubytovna SPORT nabízí třicettři apartmánů a pokojů. Ve třetím patře se nachází penzion, kde jsou umístěny pokoje s vlastním sociálním zařízením, wifi a společnou kuchyňkou.


Ve druhém patře se nachází čtyři apartmány vybavené vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Ubytovna je umístěna také ve druhém patře, je určena pouze pro muže. Kuchyňka a společné sociální zařízení jsou umístěny na chodbě.  V prvním patře jsou umístěny dva apartmány s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením.

Penzion - Ubytovna Sport Recepce

Otevírací doba recepce:


Po - Pá  7:00 - 12:00 a 17:00 - 20:00 h


Čas příjezdu: od 17:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion - Ubytovna Sport Další informace

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.


Platba platební kartou není bohužel možná.


Rezervace se považuje za platnou po zaplacení 50 % ceny za ubytování a veškeré služby s tím spojené, pokud není dohodnuto jinak. V případě nedodržení termínu úhrady zálohy jsme oprávněni pobyt zrušit bez dalšího upozornění. Záloha nebude převedena na jiný než předem dohodnutý termín, který je uvedený na zálohové faktuře. V případě nedodržení data nástupu záloha uatomaticky propadá a pokoj bude nabídnut k prodeji. Doplatek bude nárokován v den příjezdu. V den příjezdu je pokoj připraven od 17.00 hodiny. V den odjezdu prosíme o uvolnění pokoje do 10.00 hodin, pokud není předem dohodnuto jinak. 

Penzion - Ubytovna Sport

U Stadionu 157, Beroun
Zobrazit celou mapu